Meghalt egy utasszállító vezetője a pilótafülkében

MNO
2004. 11. 22. 8:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Indonéziában meghalt egy pilóta, aki felszállás közben lett rosszul. Az egyik belföldi járat Borneó szigetéről tartott a fővárosba, Dzsakartába. A pilóta rögtön az indulás után leszállási engedélyt kért. A gép biztonságosan landolt 116 utassal a fedélzetén. A Boeing 737-es vezetője még a pilótafülkében életét vesztette. A halál okát egyelőre nem közölték. A repülőtér illetékese annyit mondott: a pilóta már korábban panaszkodott arra, hogy nem érzi jól magát. (Info Rádió)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.