Döntetlenre végződött a Mainz-Werder Bremen mérkőzés

A labdarúgó Bundesliga 25. fordulójában a címvédő hazai pályán mindössze egy soványka 0-0-ra volt képes az utolsó percekben Bódog Tamást is bevető Mainz ellen.

MNO
2005. 03. 12. 17:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Dárdai Pál a kispadról láthatta, hogy a Hertha BSC majd az egész meccset emberhátrányban játszva 3-3-at ér el a Leverkusen vendégeként.

További végeredmények: Bielefeld-Hamburg 3-4, Kaiserslautern-Mönchengladbach 1-0, Wolfsburg-Hannover 1-0, Rostock-Bochum 3-1, Freiburg-Nürnberg 2-3. A Schalke-Bayern München és a Dortmund-Stuttgart rangadókat vasárnap rendezik.

MobilPress, Magyar Rádió

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.