Jön a kalóriamentes Coca-Cola Zero

A Coca-Cola az eredetivel teljesen megegyező ízű, ám nulla kalóriás terméket dob piacra nyár elején. A Coca-Cola Zeróból erős márkanevet szeretnének építeni, amely a fiatal felnőtteknek imponál.

MNO
2005. 03. 22. 7:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Egyesült Államokban júniustól lesz kapható a Coca-Cola Zero, vagyis a nulla kalóriás kóla- adta hírül az Associated Press.

Az új terméket teljes egészében a fiatal felnőtt fogyasztók igényei szerint fejlesztették ki- mondta el Dan Dillon, a Coca-Cola diétás termékekért felelős alelnöke. A cégvezető szerint a célközönséget alkotó fogyasztói csoport az eredeti kólával megegyező ízű, de nullkalóriás termékre áhítozott, és egy új márkanévre, amit sajátjának tudhat.

A nullás márkát nagy szabású marketingkampánnyal vezetik be, amely magában foglal majd televíziós és rádiós, nyomtatott és kültéri hirdetéseket, valamint online és árukóstolási akciókat is.

(Menedzsment Fórum)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.