Maradona utazó nagykövet lesz

Diego Maradona lesz a Boca Juniors labdarúgó csapatának utazó nagykövete. Az argentin klub elnöke, Mauricio Macri szeretné megnyerni a legendás futballistát a feladatra, aki igent fog mondani a felkérésre.

MNO
2005. 03. 31. 17:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ünnepi események csúcsa vasárnap, a „Centenáriumi Láng” megérkezése lesz, amely egy éven át járta Argentínát, és Maradona viszi majd be a Bombonera stadionba. A Centenáriumra 3000 vendéget várnak, Buenos Aires-be utazik majd Sepp Blatter, a FIFA elnöke, valamint Michel Platini és Franz Beckenbauer is.

Közben a Bocánál bejelentették azt is, hogy Maradona 45. születésnapján, október 30-án mutatják be azt a filmet, amely a kiváló játékos életéről szól.

Az ünnepség-sorozat egész évben tart, csúcspontja az az augusztusi barátságos mérkőzés lesz, amelyen a Boca Juniors Maradona egykori klubját, a katalán Barcelona gárdáját látja vendégül. (MobilPress/MR)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.