UEFA-kupa: magabiztos Newcastle-siker

Kettős győzelemmel jutott be az UEFA-kupa negyeddöntőjébe a Newcastle United és az Alkmaar együttese.

MNO
2005. 03. 16. 23:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az UEFA-kupában a Newcastle United hazai pályán is fölényesen győzte le az Olympiakosz együttesét, így bejutott a negyeddöntőbe. Szintén ott van a legjobb nyolc csapat között az Alkmaar, a hollandok a Sahtar együttesét búcsúztatták.

UEFA-kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:
Newcastle-Olympiakosz 4-0 (2-0)
G: Dyer (19.), Shearer (45., 69.), Bowyer (54.)
Továbbjutott a Newcastle kettős győzelemmel

AZ Alkmaar-Sahtar Donyeck 2-1 (1-0)
G: van Galen (9.), Meerdink (65.) ill. Elano (67.)
Továbbjutott az Alkmaar kettős győzelemmel.

Első mérkőzés:
Steaua Bucuresti-Villarreal 0-0

(nso.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.