Adóztatná a hálapénzt, kikényszerítené a járulékfizetést Hiller

A hálapénz megadóztatását kéri a kormánytól az MSZP – fejtette ki tegnap Hiller István pártelnök. Közben Rácz Jenő egészségügyi miniszter elismerte, hogy létezik az a Magyar Nemzetben közzétett javaslat, amely szerint szinte minden egészségügyi ellátásért fizetni kellene azoknak is, akik biztosítottak.

Magyar Nemzet
2005. 05. 06. 22:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Álljon elő a recepttel a kormány! – tolmácsolta az MSZP egészségüggyel kapcsolatos elvárásait tegnap Hiller István pártelnök. A szocialisták lábadozó egészségügyet akarnak, gyógyírt a bajokra, nem keserű pirulát – mondta. Kifejtette: el kell érni – ha kell, kemény szankciókkal –, hogy senki se ússza meg a járulékfizetést. Többen vállaljanak részt a közterhek viseléséből – hangsúlyozta.

További részletek a Magyar Nemzet május 7-i számában.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.