Felmentették az ittasan vezető rendőrkapitányt

Azonnali hatállyal felmentették a csornai rendőrkapitányt, akit a hétvégén ittas vezetésen kaptak – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 05. 03. 9:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tellesz Endre rendőr alezredes szombaton hajnalban vált egy közlekedési baleset részesévé, s a szonda ittasságot mutatott a rendőrtisztnél. Vele szemben emiatt eljárást indított az ügyészségi nyomozó hivatal ittas járművezetés vétsége miatt. Szabadfi Árpád Győr-Moson-Sopron megyei főkapitány egyúttal azonnali hatállyal felmentette vezetői beosztásából, majd pedig az országos rendőr-főkapitány megszüntette a szolgálati jogviszonyát, és nyugállományba helyezte.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.