A cseh államfő leállítaná az EU-alkotmány ratifikálását

MNO
2005. 06. 05. 13:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az európai alkotmány ratifikálása ellen foglalt állást az államfő Csehországban. Vaclav Klaus egy televíziós interjúban arról beszélt, hogy szerinte a jelenlegi alkotmány azért nem jó, mert az szuperállammá teszi az Európai Uniót. Egyúttal ellenezte azt is, hogy esetleg megismételjék a franciaországi és hollandiai népszavazást. (radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.