Az MDF szerint leplezett áremelést készít elő a kormány a nem támogatott gyógyszerek hatósági árrésének megszüntetésével – mondta Csáky András képviselő az Info Rádióban. Hozzátette: a kormány döntése bizonytalanságot okoz azzal, hogy alapjaiban rendezi át a gyógyszerpiacot. Csáky úgy vélte, hogy a rendelkezés csak akkor segítené az árverseny kialakulását, ha mindenhol lennének versenytársai a patikáknak.
Az MSZP egészségügyi munkacsoportjának vezetője azt mondta: az árrés megszüntetése nem csak áremelekedést jelenthet, hiszen a patikusok szabadáras termékeket is eladnak.
Magyar Péter alelnöke még egy karácsonyi rendezvényből is tudott botrányt csinálni















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!