A vérmérgezés és a tuberkolózis okozta elhalálozások száma több mint 20 százalékkal nőtt a 2003-as évhez viszonyítva, ami a szakemberek szerint aggasztó. Emellett egyre többen fordulnak orvoshoz nemi úton terjedő fertőzések miatt, melyek közül a szifilisz a legelterjedtebb.
A jelenség okát kutatva kiderült, hogy a boltokban vásárolt élelmiszerek 20 százaléka nem elégíti ki a minőségi feltételeket, emellett pedig az ivóvizek 30 százaléka nem alkalmas a fogyasztásra. A szakemberek arra is felhívták a figyelmet, hogy az iskoláknak csupán 15 százaléka rendelkezik megfelelő szennyvízcsatornával.
Szijjártó Péter: Jogi csalással akarja elzárni a gázcsapot Brüsszel















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!