Budapesten kívül Székesfehérváron, Pécsen, Győrben, Szegeden, Miskolcon és Debrecenben nyitja meg regionális irodáit a magyar nyomozati csúcsszerv. Ezen kívül megkezdi működését az internet-bűnözés elleni csoport valamint a vagyonvadász-csoport is. A Nemzeti Nyomozó Iroda Bolcsik Zoltán, a szervezet főigazgatója bejelentette, hogy a bűnözést már adó- és pénzügyi területen is üldözni tudják.
A belügyminiszter elvárásait is közölte az ünnepségen. Lamperth Mónika szerint folytatni kell a drogkereskedelem és a korrupció elleni harcot, valamint a gazdasági bűncselekmények elleni fellépést, ugyanakkor nagyobb hatékonyságot vár a nyomozóktól a nemzetközi emberkereskedelem elleni küzdelemben – olvasható a hirt.hu-n.
Szijjártó Péter: Jogi csalással akarja elzárni a gázcsapot Brüsszel















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!