Lopott munkagépek egy balatonhenyei telephelyen?

Tisztázatlan eredetű, feltehetőleg bűncselekményből származó munkagépekre bukkant a rendőrség egy balatonhenyei telephelyen – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 09. 06. 15:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A településen élő férfinál ugyanis két olyan utánfutót találtak, amelyeken más járművekre kiadott rendszám volt. A rendőrök alaposabban szétnéztek a telephelyen, így két árokásó munkagépet is találtak, amelyek eredetét a tulajdonos ugyancsak nem tudta hitelt érdemlően igazolni.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.