Ukrán nőket akartak átcsempészni Hegyeshalomnál

Embercsempészet miatt indult eljárás egy ukrán férfi ellen, aki csütörtök hajnalban bukott le Hegyeshalmomnál – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 11. 24. 10:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A férfi kilépésre jelentkezett autójával a határon, amikor az útlevélkezelő kockázat elemzése alapján alaposabban átkutatott jármű csomag és utastere között a határőrkutató egy szűk dobozszerű rejtekhelyet fedezett fel, amelybe négy ukrán állampolgárságú fiatal nőt zsúfoltak be. Eddigi adatok szerint a nőket olaszországi feketemunkára csempészte volna ki az ukrán járművezető, aki ellen embercsempészet miatt indult eljárás. A tiltott határátlépést megkísérlő ukrán nőket a meghallgatásuk után őrizetbe veszik, és hamarosan kitoloncolják őket Ukrajnába.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.