MOB: Kamuti Jenő az új főtitkár

A Magyar Olimpiai Bizottság budapesti közgyűlésén Kamuti Jenőt választotta meg főtitkárrá a lemondott Aján Tamás helyére.

MNO
2005. 12. 17. 14:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 68 éves sebészfőorvos tőrvívóként kétszeres olimpiai ezüstérmes volt, két alkalommal második lett vb-n, sőt, 1957-ben csapatban világbajnoki címet szerzett.

Kamuti már tavasszal is indult az elnökválasztáson, de akkor maradt a posztján Aján Tamás.

(Info Rádió, nso.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.