Fűtetlen házában megfagyott egy idős férfi

Saját házában fagyott meg egy idős férfi a hétvégén Érden – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 01. 16. 9:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Pest megyei város rendőrei vasárnap, állampolgári bejelentés alapján találtak rá az Árpád utca egyik családi házában a 80 éves helybéli férfi holttestére. A helyszínre kiérkező orvos megállapítása szerint a nyuigdíjas halálát vélhetően kihűlés okozta, ennek valószínűségét erősíti az is, hogy az épületben, ahol a holttestet találták, sem fűtés, sem elektromos áram nem volt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.