Halálos baleset Tápióbicskénél – nyári gumival közlekedett az autós

Feltehetően nem a látási és útviszonyoknak megfelelően vezetett a Tápióbicske és Tápióság közötti úton haladó jármű 54 éves sofőrje, akinek nyári gumikkal felszerelt járműve fának ütközött - mondta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

MNO
2006. 01. 22. 20:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A vezető a helyszínen életét vesztette, holttestét csak a tűzoltók tudták kiszabadítani az összeroncsolódott járműből – írja a klubradio.hu.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.