Súlyos mentőbaleset Miskolc közelében

Két ember sérült meg, közülük egy beteg súlyosan, amikor árokba hajtott egy betegszállító mentőautó Miskolc közelében – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 01. 24. 11:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset még hétfőn délelőtt történt, a borsodi megyeszékhely és Nyékládháza között. Egy 35 éves miskolci sofőr túl gyorsan haladt az általa vezetett betegszállítóval, és az erős szélben belerohant az úton lévő hófúvásba, majd a bal oldali vízelvezető árokba csúszott.

A baleset következtében a járműben utazó beteg – egy 80 éves nő – 8 napon túl gyógyuló súlyos, 55 éves kísérője 8 napon belül gyógyuló könnyű sérülést szenvedett.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.