Szarka Ágota: A szocialista „Vizsla”

MNO
2006. 01. 12. 6:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Szarka Ágota: Miközben egyre fokozódik a „vizslahisztéria”, a kampányidőszakban gombamód szaporodó „független” helyi lapokról nem esik szó. Mögöttük hivatalosan ugyan semmiféle párt nem áll, ám a közvetett bizonyítékok ennek alaposan ellentmondanak. A Jászságban például tavaly év elején egy 25 ezres példányszámú, huszonnyolc oldalas, színes havilapot alapított egy betéti társaság. A Kis-Város-Kép köz-élet-mód magazin ingyenes kiadvány. A függetlennek hirdetett lap főszerkesztője az MSZP támogatásával indult önkormányzati képviselőjelöltként Jászberényben, 2002-ben.

(Magyar Nemzet, 2006. június 12.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.