A zebrán gázolt el egy gyermeket az ittas sofőr

Súlyos állapotban van az a kisiskolás, akit egy ittas sofőr gázolt el Kecskeméten.

MNO
2006. 04. 14. 13:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A HavariaPress úgy tudja, hogy tegnap délután egy 40 éves helybéli férfi közlekedett autójával Kecskeméten, a Március 15. úton, amikor a tragédia történt. A gyalogos-átkelőhelyen balról jobbra akart áthaladni egy 7 éves kislány, akit az autós nem tudott elkerülni, és a fékezés ellenére elütött. A gyermek 8 napon túl gyógyuló súlyos, de nem életveszélyes sérüléseket szenvedett. A járművezetőt megszondáztatták, amelynek eredménye pozitív lett, ezért a rendőrök vérvételre vitték a férfit.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.