Telt ház előtt vívhatja ki a továbbjutást a Domino

Minden jegy elkelt a szerdai Domino-BHSE–Pro Recco férfi vízilabda Euroliga-negyeddöntő visszavágójára.

MNO
2006. 04. 18. 14:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A bajnoki címvédő klub vezetői kedvezményes jegyigénylési lehetőséget hirdettek, ezzel 1100 szurkoló élt.

A Domino háromgólos (11-8) hátrányból próbálja meg kiharcolni a Final Fourba jutást az olasz egylet ellen a Kőér utcai uszodában.

(Forrás: Info Rádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.