DefenseReview.com
Az Advanced American Enterprises (AAE) nevű cég olyan lopakodó techonógiával rendelkezik állítása szerint, mely bekapcsolása esetén az azt használó személyt, tárgyat, vagy járművet 85-100 százalékosan láthatatlanná teszi az emberi szem, illetve a videokamera számára – írja a Defense Review katonai weboldal. A vállalat azt is állítja, hogy a szerkezet az infravörös és az éjjellátó berendezések ellen is hatásos. A DefenseReview azonban meglehetősen szkeptikus, és rámutat a már ismert hiányosságokra is: például, hogy az STS névre hallgató rendszer csak 20 lábnál (kb. 6 és fél méter) nagyobb távolságból működik. Az AAE egyébként az alábbi árakon kínálja láthatatlanná tevő portékáját: $1600 / katona, $2,800 / kutya, $29,000 / Humvee (más néven Hummer), $49,000 / APC ill. tank és $59,000 / gyors őrnaszád.
The Washington Times
Az egyesek által pozitív diszkriminációnak tituált „Affirmative Action”, illetve a kisebbségeket támogató egyéb kormányprogramok gyakran diszkriminációhoz vezetnek, méghozzá a fehérekkel vagy a férfiakkal szemben. Egy szakértő arról számol be, hogy az Equal Employment Opportunity Commission (Egyenlő Alkalmazási Esélyek Bizottsága) először meghívta őt, hogy tanúskodjon, aztán visszavonta a meghívást. Mindez vélhetően azért történt, mert a bizottság az előzetesen rendelkezésére bocsátott vallomás alapján arra a következtetésre jutott, hogy a szakértő a meghallgatás során rámutatott volna a fent említett visszásságokra – derül ki a jobboldali Washingon Times-ból. Ez nemcsak azért sajnálatos, mert számos amerikai cég a kisebbségek védelme nevében diszkriminál faj, etnicitás, vagy nem alapján, de azért is – írja a majdnem-tanúskodó szakember –, mert ez törvényellenes, és az Egyenlő Alkalmazási Esélyek Bizottsága a kisujját sem mozdítja a helyzet javítása érdekében.
NewsMax
A szélsőbalos nézeteiről ismert Hillary Clinton szenátor talán kezdi elveszíteni a balliberális tábor támogatását – számol be a NewsMax, legalábbis ha a hollywoodi balosokra hagyatkozhatunk. Most épp Susan Sarandon színésznő jelentette be, hogy a volt first lady ellenfelét támogatja majd a New York-i szenátusi mandátumért folyó harcban, főként azért, mert Hillary az iraki háború mellett voksolt a szenátusban.

Hiába titkolták, kiderült Gyurcsány Ferenc döntésének oka