Nekiesett a mentősnek az ittas sofőr

A sérüléseit ellátni kívánó mentősöknek ugrott az a férfi, aki személygépkocsijával egy tűzcsapnak hajtott Dögén – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 05. 16. 8:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ukrán rendszámú autó szemlátomást ittas sofőrje nekihajtott egy utcai tűzcsapnak, kitörte azt, s mindeközben könnyebben maga is megsérült. Az ellátására siető mentősök segítségét a sérült sofőr nem vette jó néven, nekiesett a mentőápolónak. A helyszínelő rendőr sietett az ápoló segítségére: megbilincselte a dühöngő férfit, majd előállította vérvételre.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.