Kuncze: Orbán utolsó rohamát vezeti a hatalom megszerzéséért

A Fidesz asszisztál az alkotmányos rend megdöntésére irányuló kísérletekhez - jelentette ki az SZDSZ elnöke pénteki sajtótájékoztatóján, amelyet online közvetítettek a liberális párt minden megyeszékhelyi irodájában.

MNO
2006. 09. 22. 11:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kuncze Gábor szerint a kormány ellen tüntetők az alkotmányos rend megdöntésére készülnek, és szerinte nincs két tömeg, mert ha nem lenne az egyik, akkor a bűnözőknek nem lenne mire rácsatlakozniuk.
Mint mondta, Orbán Viktor szavait halljuk a tüntetőktől, nem politikamentes, nem pártoktól független tüntetés ez, legfeljebb annyira, amennyire Tarlós István független jelölt. Orbán Viktor vezeti utolsó rohamát a hatalom megszerzéséért – jegyezte meg.
(mti)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.