Fekete hétvége: hatan fulladtak meg fürdőzés közben

Hatan fulladtak meg a hétvégén fürdőzés közben. Egy 13 éves kislány a Tiszában merült el, a balsai partnál. A gyereket azonnal keresni kezdték, de még nem találták meg.

MNO
2007. 07. 23. 5:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Vasárnap délután Balatonszabadiban egy fiatal a másodfokú viharjelzés ellenére ment be a vízbe, majd elmerült. A fiú barátai riasztották a vízi rendőröket, de ők is csak egy óra múlva találták meg a holttestét. A balatonboglári strandon a fürdőzők találtak egy vízben úszó holttestet. Még szombaton Tihany közelében egy sodródó vitorlás után próbált úszni egy 28 éves férfi, de elmerült, őt azóta is keresik. Szintén szombaton egy Győr melletti bányatóba fulladt bele egy férfi.

(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.