Kármán Irén vidékre költözött

Kármán Irént már azelőtt meggyanúsíthatják hatóság férevezetésével vagy hamis tanúzással, hogy támadóit megtalálná a rendőrség, tudta meg az Index.

MNO
2007. 07. 11. 12:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ha egyértelműen bebizonyosodik, hogy Kármán Irént nem ott és nem úgy verték meg, ahogy állította, eljárás indítható ellene, természetesen a támadó keresése folytatódik, mondta a Nemzeti Nyomozó Iroda főosztályvezetője.

Hatóság férevezetéséhez vagy hamis tanúzás gyanújához a rendőrségnek azt kell egyértelműen megállapítania, hogy a Kármán Irén által mondottak valótlanok voltak, mondta Csizner Zoltán. Természetesen az életveszélyt okozó testi sértés elkövetőjét ettől függetlenül fel kell derítenie a rendőrségnek.

Kármán Irén egyébként vidékre költözött, és már nem áll rendőri védelem alatt.

(index.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.