Megint nincs elég pénz a Művészetek Völgyére

Ha csütörtökig nem érkezik meg a hiányzó pénz, akkor arra is felkészültünk, hogy a már meghirdetett programokból melyiket kell lemondanunk – mondta Márta István fesztiváligazgató, aki szerint tárgyalásokat folytatnak olyan szponzorokkal, akik jelentős összegekkel támogatnák a jövő pénteken kezdődő rendezvényt.

MNO
2007. 07. 19. 6:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Beszéltem Hiller István miniszter úrral is, aki szintén tájékozódik arról, hogy lehetne áthidalni ezt a financiális problémát„ – közölte Márta István. Kedden Kapolcson, a válságstáb összehívását követően felkészültek arra, hogy ha nem érkezik meg a hiányzó összeg, akkor a már meghirdetett programokból mit lehet elhagyni: „Sajnos arra jutottunk, hogy a legértékesebb programjainkról, a színházi és zenei műfajokról kell lemondanunk” – mondta.

Emlékezetes, a tavalyi rendezvény pénzügyi helyzete is az utosó pillanatig bizonytalan volt, aztán a művelődési tárca végül mentőövet dobott a Művésztek Völgyének.

(mti, MNO)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.