Víztározóba fulladt két férfi

Belefulladt két férfi a Pécsi Hőerőmű víztározójába - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

MNO
2007. 07. 23. 12:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az egyik, 50 év körüli áldozat holttestét már megtalálták a búvárok, társáét még keresik – tette hozzá Murai Ágnes.

A rendőr alezredes elmondta, hogy a két férfi ruháira hétfőn reggel egy horgász figyelt fel a tó partján. Egy ideig várta, hogy a fürdőzők esetleg felbukkannak, de mivel később sem kerültek elő, értesítette a rendőrséget.

A szerencsétlenül járt fürdőzőket egyelőre nem sikerült azonosítani, iratok ugyanis nem voltak a ruháikban.

(stop.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.