India és Pakisztán a terrorizmusról tárgyal

India azt állítja, hogy október 22-én tárgyal Pakisztánnal Újdelhiben, ahol a terrorizmussal kapcsolatos félelmeiről is szót kíván ejteni.

MNO
2007. 09. 19. 9:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A belügyminisztérium egy tisztviselője szerint a megbeszéléseken India külön kitér majd Pakisztán azon tevékenységére, miszerint folyamatosan támogat indiai terrorista csoportokat.

Az indiai belügyi és külügyi szervek képviselői különösen a közelmúltban az India területén végrehajtott terrorrobbantások hátteréről tesznek majd fel kérdéseket. Ezen terrorakciókat India olyan terrorista csoportokhoz köti, melyeknek bázisa Pakisztánban van.
(kitekinto.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.