Late Edition (CNN)
Bár John Abizaid ex-CENTCOM-tábornok (azaz az iraki térségért is felelős katonai vezető) korábban kijelentette, hogy az Egyesült Államok együtt tudna élni egy nukleáris fegyverekkel is rendelkező Iránnal, Henry Kissinger exkülügyminiszter ezzel nem értett egyet a CNN-nek adott interjújában. Szerinte meg kell akadályozni Iránt nukleáris ambícióiban, ami azonban nem feltétlenül kell, hogy katonai lépésekben nyilvánuljon meg. Zbig Brzezinski, Carter elnök nemzetbiztonsági tanácsadója elmondta: Bush hasonló hangnemet üt meg most Iránnal kapcsolatban, mint annak idején Irakot illetően. Ez pedig veszélyes, mert Brzezinski szerint nem tudhatjuk biztosan, hogy Irán ténylegesen dolgozik-e nukleáris fegyverek megszerzésén, ahogy azt Bush elnök állítja.
U.S. News and World Report
A U.S. News and World Report magazin 25 olyan foglalkozást szedett össze, melyek egyre keresettebbek lesznek a közeljövő munkaerőpiacán. Magyar viszonylatban igen meglepő módon a legjobb fizetéssel járó munkák szinte mindegyike az egészségügyben lelhető fel. A nővérek is 59 ezer dolláros fizetésre számíthatnak évente, de az orvosok asszisztensei már 77 ezer dollárra, a gyógyszerészek 98 ezerre, a fogorvosok 120 ezerre, az orvosok pedig az igen tekintélyesnek számító 150 ezer dolláros fizetést tehetik zsebre minden évben.
The Washington Times
Két republikánus képviselő megelégelte Kína emberi jogok elleni cselekedeteit – derül ki a jobboldali The Washington Times cikkéből. Ileana Ros-Lehtinen és Dana Rohrabacher olyan törvényjavaslatot nyújtott be, mely a kínai olimpia bojkottjára szólít fel, amennyiben a kommunista ország nem vet véget az emberi jogok ellen irányuló akcióinak.