Szinte mozdulatlan a forint a bankközin

A budapesti bankközi piacon kedd reggel alig változott a forint árfolyama, az euró tíz óra körül 255,30/50 forint volt a hétfő délutáni 255,50/70 után.

MNO
2007. 09. 18. 8:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kereskedők szerint az amúgy sem volatilis kereskedést tovább lassítja a Fed keddi kamatdöntése előtti kivárás; ugyanakkor nem számítanak arra, hogy a – várható kamatcsökkentő – döntés jelentős hatással lenne majd a feltörekvő országok devizáira.

A dollár/forint árfolyam kedd reggel 184,30/40 volt a hétfői 183,55/65 után.

A bankközi forintpiacon nincs elmozdulás: az O/N kamatszint változatlanul 7,55 százalék.

Az állampapírok másodpiacán is a stabil forint és a nemzetközi piacok csendje hat: kivárás érzékelhető.

(mti)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.