Bajnokok Ligája: javítana a Barcelona – Totti nélkül a Roma
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetTúlzás nélkül állítható, hogy a Barcelona és a Schalke várakozáson alul szerepel hazája bajnokságában, és a két együttesnek már csak a Bajnokok Ligájában van reális esélye egy igazán jelentős siker elérésére. Sir Alex Ferguson óva int minden Manchester-szimpatizánst attól, hogy örömkönnyeket hullassanak azért, mert a keddi BL-ellenfél, az AS Roma csapatából hiányozni fog a jelenkor egyik legnagyobb futballistája, a csapatkapitány, Francesco Totti.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!