Száz százalék magyar: az SCD kivásárolja a brit tulajdonrészt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz SCD bejelentette, hogy stratégiai portfoliótisztításba kezd a vállalatcsoportnál. A cégcsoport teljes körű átalakításával az SCD tulajdonosainak célja a prudens működési feltételek megteremtése a tőzsdei szerepre készülő társaságnál. A cégstruktúra átalakításának első lépéseként a társaság értékesíti az Interfruct Cash&Carry láncot, továbbá kivásárolja a brit kockázati tőkebefektető SCD-ben lévő tulajdonrészét.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!