Gyurcsány magánklinikáknak juttatna közpénzt +videó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetVersenyezni fognak a magánklinikák és a közkórházak. Gyurcsány Ferenc egy csütörtöki konferencián arra kérte az egészségügyi minisztert, dolgozza ki, hogy az Országos Egészségbiztosítási Pénztár szabadon vásárolhasson szolgáltatást a magánkórházaktól is. A kormányfő az új „státusz” mellé pályázati pénzeket is ígért a magánszolgáltatóknak.• Mikola: Gyurcsány veszélyes reformretorikát használ
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!