Románia már meg is nyerte a foci EB-t – sörben
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA Mercer tanácsadó cég által végzett felmérés szerint 200 százalékos eltérések is tapasztalhatóak a sör árában az EURO 2008 Labdarúgó Európa Bajnokság résztvevő országok fővárosaiban: a Stockholmban, Rómában vagy Ankarában egy szupermarketben vásárolt 0,33 literes márkás sör áráért Bukarestben, Amszterdamban vagy Bécsben kettőt, vagy akár hármat is lehet venni.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!