Eltemették a csepeli kettős gyilkosság áldozatait
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetEltemették a csepeli kettős gyilkosság áldozatait, Takács Józsefet, a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskola intézményvezetőjét és Papp Lászlót, az iskola igazgatóhelyettesét péntek délután Csepelen; a temetésen mintegy kétszázan vettek végső búcsút az áldozatoktól. • Szocialista érdekszövetség hálózza be Csepelt• Csepel: D. Gábor szülei nyomravezetői díjat ajánlottak fel• Csepeli mészárlás – A rendőrség sikkasztás miatt is nyomoz• Vérengzés Csepelen: előzetesbe kerülhet az MSZP-s társtettes + Videó
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!