Öt megyében is tisztújítás lesz az MSZP-ben szombaton
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetÖt megyében is tisztújítás lesz szombaton az MSZP-ben; a szocialisták a március végi kongresszusra készülnek. Az öt megye közül egyedül Békésben lehet igazi versengés, ott ugyanis megyei elnöki posztot jelenleg is betöltő Veress József országgyűlési képviselő mellett ringbe száll a megyei alelnök, Varga Zoltán, aki szintén országgyűlési képviselő.• Steiner Pál hosszabbít a fővárosi MSZP-frakció élén• Újraválasztották az MSZP hajdú-bihari elnökét
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!