Összevissza beszélnek? Lendvai mégis tud a távozó miniszterekről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet„Néhány, két-három” szocialista miniszter hagyja el a kormányt ősszel – mondta Lendvai Ildikó, az MSZP elnöke hétfő este egy rádióműsorban. Budai Bernadett a kormányszóvivői tájékoztatón még cáfolta a kormánytagok távozását. Egy kormányközeli lap viszont minisztereknek a költségvetés elfogadása utáni távozásáról cikkezett.• „Természetesen” nem lépnek ki a kormányból a miniszterek
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!