A hátsó ülésekből került elő a marihuána

Huszonötmillió forint értékű marihuánát találtak a vámosok egy belga személygépkocsiban Röszkénél – közölte a Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága hétfőn az MTI-vel.

MNO
2009. 11. 16. 9:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Két belga férfi vasárnap jelentkezett belépésre Röszkénél. A pénzügyőrök a jármű átvizsgálásakor a hátsó ülések és a hátsó üléstámlák, valamint a két első sárvédő mögött 21 csomagnyi, 12,5 kilogramm súlyú marihuánát találtak.

A vámhatóság a kábítószer-szállítmányt lefoglalta, a fiatalabb férfit őrizetbe vette, ellene visszaélés kábítószerrel bűncselekmény gyanúja miatt eljárást indított.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.