Kínosan sima vereség Belgiumban + Képriport

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Barátságos mérkőzésen 3-0-ra kikapott Belgiumtól a magyar labdarúgó-válogatott szombat este Gentben. A magyar csapat az eddigiekhez képest jóval visszafogottabb teljesítményt nyújtott, és sima vereséget szenvedett a Fellaini vezette hazaiaktól. Erwin Koeman együttesének helyzete is alig akadt, csupán a csereként beállt Priskin hozott némi színt a nemzeti csapat játékába, ám gólt elérni ő sem tudott.

Pintér Patrick
2009. 11. 15. 5:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az 52. percben Fellaini óriási helyzetben a magyar kapu mellé gurított, egy percre rá Priskin lövését De Roover tisztázta a gólvonalról. A csereként beállt magyar támadónak több lehetősége is akadt a második félidő elején, ám az egyenlítés helyett újabb belga gól következett. Hazard szabadrúgása után az üresen maradt Vermaelen közelről a magyar kapuba lőtt. Öt perccel később Piccirillo igencsak véleményes szituációban büntetőt ítélt, amit Mirallas gólra is váltott. A 3-0-s belga vezetés után ugyan próbálkozott a magyar válogatott, ám Dzsudzsák helyzetén kívül nem akadt újabb lehetősége. A vége így kínos háromgólos vereség lett.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.