Opten: soha ennyi építőipari cég nem ment csődbe

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A magyar építőipar teljesítménye az előző félévinél is nagyobb visszaesést szenvedhet el 2009 második felében a jelentős építkezések elmaradása miatt a KPMG felmérése szerint. Az Opten céginformációs szolgáltató adatai alapján még soha nem ment tönkre annyi építőipari cég Magyarországon egy év alatt, mint az idén.

MNO
2009. 12. 18. 13:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.