Ostromot indítanak, újjáéled a csata

Néhány éves szünet után ismét újjáéledhet a Chelsea és a Liverpool átigazolási csatája: angol lapértesülések szerint a londoni klub jövő nyáron ismét ostromot indít Steven Gerrard megszerzéséért. Állítólag a fővárosiak olasz vezetőedzője, Carlo Ancelotti már elújságolta barátainak, hogy néhány hónap múlva a legendás középpályás lesz az első számú célpont.

MNO
2009. 12. 13. 17:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Négy évvel ezelőtt a Chelsea már mindent bevetett az akkoriban friss Bajnokok Ligája-győztesnek számító klasszisért, sokáig úgy tűnt, össze is jött a transzfer. Végül mégsem lett semmi az üzletből, Gerrard ugyanis a szívére hallgatott. Maradt szeretett csapatánál, de az elmúlt évek kudarcai megviselték, hiszen a 2007-es BL-finálé előtt és után sem volt sok oka az ünneplésre.

A Daily Mirror hírmagyarázata szerint a liverpooli együttes viszonylagos sikertelensége elgondolkodtatta Gerrardot, akit a klub pénzügyi helyzete, annak bizonytalansága sem tölt el elégedettséggel. A „vörösök” a pályán sem brillíroznak, a jelenlegi helyzet nem sok jót ígér a folytatásra.

Carlo Ancelotti pedig szíves-örömest látná az angol válogatottban is kulcsszerepet betöltő 29 éves sztárt, aki tovább erősítené a Chelsea remek középpályássorát. A „kékek” anyagi helyzete is megnyugtató, noha Roman Abramovics tulajdonos is óriási összegeket bukott a gazdasági válság és házasságának megromlása, a korábbi feleség távozása miatt. Az orosz származású üzletember legalább 30 millió fontot fizetne Gerrardért.

(sporthirado.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.