A tettes alkalmanként egy-két ezer forintot emelt el a tanári szobában hagyott pénztárcákból, táskákból. Az első néhány alkalom után a sértettek nem tettek bejelentést a rendőrségen, csak akkor miután már sorozatossá váltak a bűncselekmények.
Végül egy működő számítógép Web-kamerája az egyik akció minden pillanatát rögzítette. A véletlenül aktív állapotban felejtett alkalmatosság által készített képeket visszanézve, megdöbbenve tapasztalták a pedagógusok, hogy az egyik diákjuk járt bent néhány perccel ezelőtt a tanári szobában és ő kutatta át a táskákat, majd vette magához a pénzösszegeket. A főszereplő az iskola egyik tanulója volt, aki kezdetben tagadta a neki felróttakat, de az elé tárt felvétel láttán megeredt a nyelve és elismerte a sorozatos lopásokat.
(police.hu)
Itt a virsliszezon, szilveszterkor több fogy, mint az évben máskor














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!