Árokba csúszott autók Szabolcsban

Több személyi sérüléssel is járó közlekedési baleset történt a havazás miatt kedd reggel Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében – tájékoztatott a megyei katasztrófavédelem ügyeletese.

MNO
2010. 03. 16. 6:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tűzoltókat a 49-es útra kétszer riasztották, az egyik balesetben ketten könnyebben megsérültek. Csenger és Porcsalma között árokba csúszott autók kimentésénél segédkeztek. A 41-es úton Apagy és Napkor között egy kamion borult az árokba, a műszaki mentés idejére lezárták a fél pályát az érintett szakaszon. Szabolcsban 2-3 centiméternyi hó esett kedd reggelre, és több helyen jelenleg is havazik.

(mti)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.