Az első ütemben – a projekt nagysága tette indokolttá a szakaszos ütemezést – egy ötemeletes új gazdasági és szociális épületrészt alakítanak ki a hotel hátsó részénél, valamint megkezdődik a wellness-részleg előkészítése – olvasható a Somogyi Hírlapban.
A város főterének nyugati oldalát határoló hotel megújulásáról szóló beszámoló szerint augusztus elejére elkészül egy 44 autót befogadó parkolóház is, s ezzel megoldódik a szálloda parkolási gondja. A tervek szerint ősszel a második ütemmel folytatódik az átépítés, amelynek keretében húsz új szobával bővül a felújított hotel, végül a harmadik ütemben új külsőt kap a Kossuth tér felőli homlokzat. A teljes beruházás előreláthatólag 2012 márciusában zárul. A szálloda étterme és a kávéház ez év végéig még a jelenlegi formájában működik.
(MTI/Somogyi Hírlap)















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!