Házakat kell lebontani a Hernád mentén, belvíz is fenyeget + Videó
Bár a Hernád az utóbbi napokban lassú apadásba kezdett, a kiöntött folyó még mindig kettészeli a Borsod megyei Bőcs települést; a falu polgármestere szerint most már a belvíz okoz problémát, negyven lakóház került veszélybe, a vízügytől várják a segítséget. Hernádszentandráson öt lakóházat valószínűleg le kell bontani. Az önkormányzatok valószínűleg hónapokig kell várjanak a károk megtérítésére.• Több folyószakaszon emelték a készültséget, várják a jó időt
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!