Hét évvel ezelőtt zaklatta először nevelt lányát

Jogerősen 7,5 év fegyházra ítélte a Pécsi Ítélőtábla azt a férfit, aki a vád szerint nevelt lányát zaklatta szexuálisan.

MNO
2010. 06. 24. 10:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Múlt héten nem hirdetett ítéletet az ítélőtábla annak a 34 éves mároki férfinak az ügyében, akit szemérem elleni erőszak vádjával állítottak bíróság elé. A férfit korábban a megyei bíróság nem jogerősen tíz év fegyházra ítélte, védője azonban felmentéséért fellebbezett.

Másodfokon a Pécsi Ítélőtábla csütörtökön jogerősen hét és fél év fegyházra ítélte a vádlottat. Az ítélet ellen fellebbezni nem lehet.

A vád szerint a férfi 2003-ban zaklatta először az akkor kilencéves sértettet, akinek édesanyjával két évvel korábban kötött házasságot. A kapcsolat a durva eset után sem szakadt meg, így történhetett, hogy a férfi 2008-ban ismét szexuálisan közeledett nevelt lányához. Az esetről az iskolai ifjúságvédelmi felelős értesítette a hatóságot.

(bama.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.