Megszűnt a belvízi készültség az Észak-Dunántúlon

Megszűnt a belvízvédelmi készültség is az Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság területén – közölte a szervezet az MTI-vel szerdán.

MNO
2010. 06. 30. 10:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A május közepén Győr-Moson-Sopron, illetve Komárom-Esztergom megyében, valamint az ottani folyók felsőbb vízgyűjtő területein kezdődött esőzések miatt elrendelt árvízvédelmi készültségek közül a legutolsót múlt csütörtökön szüntették meg. A szerdai közlemény szerint az igazgatóság területén kedd este hat órától szüntették meg a készültséget.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.