A maginfláció júliusban 0,1 százalék, 12 havi összehasonlításban 1,3 százalék volt. A nyugdíjas fogyasztói kosárra számított áremelkedés 12 havi indexe júliusban 4,2 százalékot tett ki. Idén az első hét hónapban átlagosan 5,4 százalékkal voltak magasabbak az árak, mint az előző év azonos időszakában.
A fogyasztói árak júniusban 0,2 százalékkal nőttek az egy hónappal korábbihoz képest és 5,3 százalékkal haladták meg az egy évvel azelőtti szintet. Tavaly júliusban a fogyasztói árak 1,3 százalékkal nőttek az előző hónaphoz képest és 5,1 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbi szintet.
(MTI)
Busquets és Jordi Alba után Luis Suárez is elhagyja Messit? Itt a válasz!















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!