Az újabb forduló lett a vesztük

Fatolvajokat értek tetten a rendőrök szerdán este egy Siklóshoz tartozó erdőrészben – közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

MNO
2010. 08. 12. 7:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az öt férfi körülbelül négy köbméternyi, mintegy 60 000 forint értékű fát vágott ki, amit több részletben, kerékpárokon szállítottak el az erdőből. Egy újabb forduló során fogták el őket a siklósi rendőrök az erdészeti zrt. bejelentése alapján.

Az elkövetők ellen lopás miatt eljárás indult.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.