A német szurkolók nem kíváncsiak Ballackra

Egy német felmérés szerint a szurkolók többsége nem szeretné többet a válogatottban látni a korábbi kedvencet.

MNO
2010. 10. 15. 12:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A dortmundi Polling Institute felméréséből kiderül: a fanatikusok 55 százaléka a nemzetközi porondról való visszavonulást ajánlaná a Bayer Leverkusen labdarúgójának. A 33 éves középpályás jelenleg sérült, de a Nationalelf játéka ezt egyáltalán nem sínyli meg. A makacs sérülés miatt már a világbajnokságról is hiányzó Ballack nélkül a csapat harmadik helyen végzett a vb-n, a jelenleg is zajló Eb-selejtezőkön pedig makulátlan mérleggel vezeti csoportját.

(goal.com)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.